Історія та теорія художньої творчості Оніщенко О.І.

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 160852
340 ₴
Показать оптовые ценыУ навчальному посібнику «Історія та теорія художньої творчості» реконструйовано процес входження проблеми «художня творчість» у контекст європейської та української гуманістики і формування її типів; артикульовано такі питання, як особа митця, обдарованість, талант, геніальність, етапи творчого процесу, творчість у логіці видової специфіки мистецтва та ін.; наголошено на принципі теоретико-практичного паритету у дослідженні художньої творчості.
У посібнику розглянуто специфіку аналізу проблеми художньої творчості у межах «некласичної естетики», «негативної психології» та проаналізовано потенціал художньої творчості у логіці руху «модернізм – авангардизм – постмодернізм – пост+постмодернізм – метамодернізм».
Кожний розділ завершується «Базовою», «Додатковою літературою» і низкою «Контрольних запитань» для перевірки знань.
Для магістрів творчих вузів, гуманітарних спеціальностей та всіх, хто цікавиться естетико-мистецтвознавчими та культурологічними проблемами сучасної гуманістики.
| Основные | |
|---|---|
| ISBN | 978-617-520-697-3 |
| Количество страниц | 284 |
| Год издания | 2024 |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Оніщенко О.І. |
| Видавництво | Ліра К |
| Палітурка | М'яка |
- Цена: 340 ₴

