Основи автоматики та автоматизації. Пістун Є.П., Стасюк І.Д.

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 154313
370 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 387-07-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розглянуто основні принципи побудови систем автоматичного регулювання та керування. Висвітлено основні етапи розвитку техніки автоматизації. Подано функційне призначення і наведено статичні та динамічні характеристики елементів систем автоматичного регулювання і керування. Наведено класифікацію регуляторів за законами регулювання. Розглянуто будову і роботу регуляторів прямої дії та ізодромних регуляторів, основні властивості об’єктів регулювання та їхній вплив на характер процесу регулювання, а також вплив властивостей автоматичного регулятора на характер перехідного процесу в САР. Подано спрощені інженерні методи вибору автоматичних регуляторів і розрахунку їхніх параметрів настроювання.
Призначений для студентів вищих технічних навчальних закладів. Буде корисним інженерно-технічним працівникам, які займаються розробленням та впровадженням систем автоматичного регулювання та керування.
Призначений для студентів вищих технічних навчальних закладів. Буде корисним інженерно-технічним працівникам, які займаються розробленням та впровадженням систем автоматичного регулювання та керування.
Основні | |
---|---|
ISBN | 978-966-941-764-0 |
Рік видання | 2018 |
Користувальницькі характеристики | |
Автор | Пістун Є.П., Стасюк І.Д. |
Видавництво | Львівська політехніка |
Палітурка | М'яка, Тверда |
Сторінок | 336 стр |
- Ціна: 370 ₴