07 січня замовлення було оплачено,08 січня у середу сказали що в четвер 09 січня відправлять. Сьогодні 10 січня, статус замовлення у кабінеті - ще комплектується(((( А це всього навсього 3 книжки. Мені після сплати за товар з різних куточків України за 2 дня доставляли по НП генератори та зарядні станції!!!... Просто капець(((
07 січня замовлення було оплачено,08 січня у середу сказали що в четвер 09 січня відправлять. Сьогодні 10 січня, статус замовлення у кабінеті - ще комплектується(((( А це всього навсього 3 книжки. Мені після сплати за товар з різних куточків України за 2 дня доставляли по НП генератори та зарядні станції!!!... Просто капець(((